Już mi niosą suknię z welonem

Dzień ślubu to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Dlatego dbamy o każdy szczegół przyjęcia weselnego, nie szczędząc sił, aby kościół był wspaniale udekorowany, a goście dopieszczeni pod każdym względem. I oczywiście chcemy też wyglądać i czuć się jak prawdziwa księżniczka. Umożliwi nam to suknia ślubna. Podpowiadamy, jakie będą modne w 2023 r.

Dama dworu – suknie ślubne z długim rękawem

Ciekawym trendem na nadchodzący sezon weselny są suknie ślubne z długim rękawem. Wybór kreacji long sleeve na ten wyjątkowy dzień jest naprawdę ogromny – od tradycyjnie wszywanych, aż po oryginalne koronkowe rękawki, imitujące długie rękawiczki.

W najnowszych kolekcjach, dostępnych na stronie: https://www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne warto zwrócić uwagę na modele stylizowane na dworskie kreacje z XVI – XVII wieku. Prezentują się one niezwykle oryginalnie.

Jak Marlin Monroe

Suknie ściśnięte w talii paskiem o długości 7/8, takie jakie nosiła legenda Hollywood, Marlin Monroe to kolejny zasługujący na uwagę najnowszy trend. Niezwykle kobiece, pięknie eksponujące figurę wprowadzą klimat retro w ślubne stylizacje. Jeśli do takiej sukni dołożymy fryzurę z lat pięćdziesiątych – mamy ślub jak z bajki.

W szczególności zwróćmy uwagę na model z głębokim dekoltem i wielką kokardą w pasie. Może on narobić sporo zamieszania w modzie ślubnej w 2023 r.

W bluszczu koronek

Uroczym trendem, który nie znika ze ślubnych stylizacji są koronki. Już nie są one dodatkiem, ale grają pierwsze skrzypce w sukniach, jak na przykład nierówny brzeg koronek, wyeksponowany w dekolcie.

Współczesna koronka niejako oplata ciało panny młodej, dając bardzo naturalny efekt. Elementy gipiurowe już nie trzymają się sukni, ale podszyte cielistym spodem sprawiają wrażenie, że są przyklejone bezpośrednio do skóry. Efekty jakie można osiągnąć stosując tę metodę są wprost olśniewające.

Wspaniałe suknie ślubne z ozdobnymi koronkami można zobaczyć tu: www.agnesfashiongroup.pl/suknie-slubne.

Trendy na rok 2023 są odważne i stylizowane modą z minionych epok. Panny młode mają więc w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *