Unisystem to najlepszy dystrybutor wyświetlaczy i paneli dotykowych

Unisystem jest dystrybutorem wyświetlaczy i paneli dotykowych, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań służących zobrazowaniu informacji. W rozwiązaniach wykorzystuje ekrany, które są wybierane przez klienta (np. OLED lub EDP). Bogate doświadczenie i zatrudnienie najlepszych specjalistów optoelektroniki gwarantują najlepsze rozwiązania.

Firma Unistystem powstała w 2005 roku w Gdańsku

Od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Nawiązuje współpracę z najlepszymi na rynku firmami, zdobywa kolejne certyfikaty (np. ISO9001-2008), wprowadza innowacyjne rozwiązania.

Od 2005 roku nawiązała współpracę z tak ważnymi firmami, jak Winstar, została przedstawicielem firmy Litemax, AMT, DFI i wielu innych. W 2015 roku powstał pokój Cleanroom, w którym składane są panele dotykowe oraz wyświetlacze. W 2016 roku powstał Showroom, w którym prezentowane są innowacyjne rozwiązania wypracowane przez firmę Unisystem. Więcej informacji na temat rozwoju firmy znajduje się na stronie internetowej: https://www.unisystem.pl/pl.

Czym zajmuje się UNISYSTEM?

Firma zajmuje się dystrybucją wyświetlaczy, paneli dotykowych oraz zapewnia rozwiązania służące wizualizacji informacji. W dzisiejszym świecie niemal z każdej strony napotykamy różnego rodzaju ekrany.

Ekrany, panele dotykowe i inne rozwiązania znalazły zastosowanie w medycynie, punktach sprzedaży (POS), automatyzacji przemysłu, Smart Home, transporcie, motoryzacji, automatach vendingowych, oraz Digital Signage. Można powiedzieć, że Unisystem bardzo przyczynia się do rozwoju technologicznego w dzisiejszym świecie.

Dlaczego warto wybrać Unisystem?

Przede wszystkim należy wskazać na bogate doświadczenie – firma działa na rynku już 27 lat. Zatrudnia specjalistów z dziedzin optoelektroniki, którzy posiadają wiedzę ekspercką.

Ponadto, w sprzedaży mają wyłącznie wybrane rozwiązania, których są pewni, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Firma także świadczy pomoc techniczną na każdym etapie projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *