Są takie zabiegi medycyny estetycznej, które są małoinwazyjne, ale jednocześnie znacznie poprawiają wygląd twarzy. Mowa tutaj na przykład o powiększaniu ust, które jest bardzo popularne wśród kobiet oraz mężczyzn na całym świecie. Więcej na temat tego zabiegu można przeczytać pod adresem internetowym https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Powiększenie ust

Powiększenie ust to chyba najpopularniejszy zabieg medycyny estetycznej na całym świecie. Na powiększenie ust może umówić się tak naprawdę każdy. Zabieg trwa kilkanaście minut, jest prowadzony w znieczuleniu miejscowym, dlatego nie łączy się z większym bólem czy dyskomfortem. W trakcie zabiegu pod skórę warg wprowadzany jest specjalny środek, Najczęściej jest to po prostu kwas hialuronowy, który powiększa usta. Zabieg jest jednak odwracalny, co oznacza, że po kilku miesiącach wypełnienie będzie mniej widoczne. Warto o tym pamiętać i do powiększenia ust podchodzić bez strachu.

Efekty zabiegu powiększania ust

Na efekty trzeba jednak poczekać kilka dni, ponieważ tuż po powiększeniu ust są one lekko zasinione, zaczerwienione oraz opuchnięte. Najlepiej wziąć sobie dwa lub trzy dni wolnego i na spokojnie poczekać w domu, aż usta się wygoją. Potem będzie można cieszyć się już pięknym efektem i tym, w jaki sposób wpłynął on na przykład na wygląd rysów twarzy. Dla bardzo wielu osób powiększenie ust to sposób na pozbycie się ogromnych kompleksów oraz poprawienie swojej urody. Warto umówić się z lekarzem medycyny estetycznej na to, jaki efekt pragnie się osiągnąć. Najlepiej po prostu zabrać ze sobą na przykład zdjęcia ust, które najbardziej się nam podobają. Jeżeli usta powiększa się po raz pierwszy, lepiej zdecydować się na bardziej subtelny efekt. Mnóstwo ciekawych informacji na temat zabiegu można znaleźć pod adresem internetowym https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *