Wyposażenie hoteli to niezwykle istotna kwestia – goście oceniają noclegi w każdym detalu, od sufitu aż po podłogę. Dlatego tak ważny jest wybór wykończenia podłogi, która powinna być nie tylko estetyczna i kojarząca się z domowym ciepłem, ale i praktyczna, aby wytrzymała wiele. Tak jak płytki dywanowe.

Płytki dywanowe do hoteli – elegancka podłoga w dobrym stylu!

Najlepszym wyborem na podłogę w miejscach, do których przyjeżdżają goście są bez wątpienia płytki dywanowe do hoteli. To rozwiązanie umożliwia stworzenie przytulnej przestrzeni, gdzie miękka podłoga kojarzy się z domem. Jednocześnie zastosowanie płytek dywanowych to także możliwość utrzymania powierzchni w nienagannej czystości – pojedynczy moduł można bowiem wyjąć, co znacznie zwiększa szansę na jego dokładne oczyszczenie, a nawet szybką wymianę.

Co więcej płytki dywanowe do hoteli są dostępne w wielu różnych wzorach i kolorach. Szeroka gama modeli daje możliwość wykonania aranżacji hotelowego wnętrza w dowolnym stylu i wybranym przez nas odcieniu. Także w momencie wykonywania remontu mamy szansę na wybór deseniu, który będzie komponował się z kolorem ścian, mebli czy zasłon. A przecież każdemu właścicielowi hotelu tak bardzo zależy na stworzeniu miejsca, które będzie miało spójny wystrój.

Praktyczne rozwiązanie – płytki dywanowe do hoteli

Płytki dywanowe do hoteli to także niezwykle funkcjonalny wybór. Są one wykonane z bardzo wytrzymałych i odpornych na ścieranie materiałów, dzięki czemu sprawdzą się nawet w często uczęszczanych obiektach. Modułowy charakter tego rozwiązania sprawia także, że w razie potrzeby można wymienić jeden uszkodzony fragment podłogi, zastępując ją nowym kwadratem wykładziny. Aby usunąć zniszczony fragment wykładziny, nie ma więc konieczności robienia generalnego remontu.

Modułowe płytki z wykładziny dywanowej to także doskonałe właściwości akustyczne. Miękkie tkaninowe wykończenie podłogi przekłada się na ciszę w hotelowych pokojach. Dywanowe podłoże ma bowiem właściwość tłumienia hałasu. Wybierając płytki dywanowe do obiektów noclegowych, mamy więc szansę, że goście nie będą się uskarżać na hałaśliwych sąsiadów.

Płytki z wykładzinowych modułów to świetny wybór do urządzenia podłogi w każdym hotelu czy pensjonacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *