Pożyczka bez specjalnych zaświadczeń

Oferty produktów finansowych na oświadczenie
bikowiec
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2012, 10:54 - wt

Pożyczka bez specjalnych zaświadczeń

Post autor: bikowiec » 25 września 2012, 11:06 - wt

Dlaczego Polacy wybierają pożyczki pozabankowe?
Polacy coraz częściej sięgają po pożyczki pozabankowe. Przyczyn tego wymienić można bardzo wiele. Nie bez znaczenia jest w tym momencie to, że banki znacząco utrudniły dostęp do kredytów – kryteria dotyczące zdolności kredytowej zostały mocno zaostrzone. Tym samym kredyty stały się produktami adresowanymi do klientów o zasobniejszych portfelach. Jeśli ktoś nie zarabia dużo, a jeszcze na dodatek nie posiada idealnej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej, nie ma się co spodziewać, że jego wniosek złożony w banku uzyska aprobatę.

Poza tym też ludzie bardzo często potrzebują niewielkich sum – ratuje ich dosłownie kilkaset złotych, a wiadomo, że na takie kwoty banki kredytów nie udzielają (nie każdy też ma kartę kredytową). Jeszcze inną kwestią, o której warto w tym momencie wspomnieć jest ta dotycząca formalności. W sytuacji, kiedy pieniądze potrzebne są dosłownie od ręki, banki zawodzą. Nie ma szans na to, by złożyć wniosek i jeszcze tego samego dnia dostać pieniądze, zawsze trzeba czekać – w firmach pożyczkowych jest natomiast zupełnie inaczej.

Wszelakie procedury są zredukowane do najbardziej niezbędnego minimum – wnioskodawcy nie są sprawdzani w BIK, nie wymaga się też od nich zaświadczeń o zarobkach. To znacząco przyśpiesza zarówno podejmowanie decyzji w sprawie wniosku, jak i wypłatę środków. Jako, że firmy pożyczkowe są zorientowane głównie na tych klientów, którym banki zamykają przed nosem drzwi, próg wymagań jest naprawdę niski, więc bez problemu można mu podołać.

ODPOWIEDZ