Gdzie dostanę szybką gotówkę bez bik

Oferty kredytów bez sprawdzania BIK
bikowiec
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2012, 10:54 - wt

Gdzie dostanę szybką gotówkę bez bik

Post autor: bikowiec » 25 września 2012, 11:01 - wt

Charakterystyczne cechy pożyczek pozabankowych.
Każdy produkt finansowy posiada grupę charakterystycznych tylko dla siebie cech – nie inaczej jest zatem w przypadku pożyczek pozabankowych, z których korzysta coraz więcej Polaków. Wspomniane pożyczki – w porównaniu z kredytami bankowymi – odznaczają się znacznie większą dostępnością. Wynika to z faktu, iż są one adresowane do całkiem innej grupy docelowej.

Tworzą ją przede wszystkim te osoby, które z uwagi na to, że nie są w stanie spełnić warunków jakie banki stawiają potencjalnym kredytobiorcom muszą szukać innych form finansowego wsparcia. Jakie to są osoby? Mówiąc ogólnie te, których zdolność kredytowa do wysokich nie należy – odpowiedzialność za to ponoszą niskie zarobki, brak stałego zatrudnienia, rosnące koszty utrzymania i kilka innych czynników. Otrzymanie pożyczki pozabankowej nie jest uzależnione od spełnienia wielu wygórowanych wymogów oraz posiadanej przez wnioskodawcę punktacji w Biurze Informacji Kredytowej. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają potencjalnych klientów w BIK – to jedna z najbardziej charakterystycznych cech świadczonych przez nie usług (stąd też pożyczki pozabankowe są bardzo często reklamowane jako pożyczki bez BIK).

Spośród innych rzeczy jakimi pożyczki pozbankowe wyróżniają się na tle innych produktów finansowych wymienić można zredukowane do minimum formalności, wszystkie koszty uwzględnione jako prowizja (najczęściej tak jest), ustalany indywidualnie z klientem harmonogram spłaty zobowiązania, a ponadto także dowolny cel przeznaczenia gotówki.

megi12
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2013, 09:00 - sob

Re: Gdzie dostanę szybką gotówkę bez bik

Post autor: megi12 » 23 lutego 2013, 09:02 - sob

Kredyt gotówkowy Profi Credit
• Do 10 000 zł
• Minimum formalności
• Bez sprawdzania historii kredytowej w BIK
• Wysoka przyznawalność

ODPOWIEDZ