Gdzie po pożyczkę dla bezrobotnego

Informacje o tym z jakich firm pożyczkowych warto skorzystać
bikowiec
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2012, 10:54 - wt

Gdzie po pożyczkę dla bezrobotnego

Post autor: bikowiec » 11 października 2012, 19:44 - czw

Usługi - pożyczki pozabankowe dla bezrobotnych.
Zadłużenie Polaków rośnie w zastraszająco szybkim tempie. Przyczyn, dla których zobowiązania wobec banków nie są spłacane terminowo można wymienić bardzo wiele. Nikt, kto zaciąga kredyt nie jest w stanie powiedzieć, że na sto procent spłaci go bez jakichkolwiek problemów – zwłaszcza, jeśli umowa ma długoterminowy charakter jak przy kredytach hipotecznych. Takiej gwarancji nie udzieli również i bank.

Są bowiem takie okoliczności, których przewidzieć się nie da, a jedną z nich jest niewątpliwie utrata zatrudnienia – czyli źródła dochodów. Nastały obecnie bardzo ciężkie czasy – coraz więcej firm upada, ludzie mają problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy, nie wspominając nic o dobrze płatnych posadach. Teoretycznie wszyscy są zagrożeni bezrobociem. Co wtedy zrobić? Przecież pozostał kredyt do spłacenia, a wiadomo, że bank nie umorzy długu. Warto wtedy pamiętać o tym, że istnieją pożyczki pozabankowe, które w zaistniałych okolicznościach mogą okazać się niezwykle pomocne. Muszą jednak zostać spełnione pewne warunki. Chodzi generalnie rzecz biorąc o to, by wybór oferty pożyczkowej nie był przypadkowy.

Instytucje pozabankowe udzielają pożyczek osobom bezrobotnym, ale w zależności od firmy – warunki umów są szalenie zróżnicowane. Trzeba się im zatem przyjrzeć ze szczególną dokładnością, zwracając przede wszystkim uwagę na koszty zobowiązania (to różne opłaty, nie tylko oprocentowanie). Dokładnej analizy wymaga także finansowa sytuacja osoby, która zamierza ubiegać się o pożyczkę.

megi12
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2013, 09:00 - sob

Re: Gdzie po pożyczkę dla bezrobotnego

Post autor: megi12 » 23 lutego 2013, 09:03 - sob

Szybka Pożyczka Via SMS
• Pożyczka także dla osób bez dochodu
• Oprocentowanie 0%
• Bez sprawdzania w Bik
•Pożyczka od 100 do 2000 zł

ODPOWIEDZ