Pożyczka bez specjalnych zaświadczeń

Oferty produktów finansowych na oświadczenie

Pożyczka bez specjalnych zaświadczeń

Postautor: bikowiec » 25 września 2012, 11:06 - wt

Dlaczego Polacy wybierają pożyczki pozabankowe?
Polacy coraz częściej sięgają po pożyczki pozabankowe. Przyczyn tego wymienić można bardzo wiele. Nie bez znaczenia jest w tym momencie to, że banki znacząco utrudniły dostęp do kredytów – kryteria dotyczące zdolności kredytowej zostały mocno zaostrzone. Tym samym kredyty stały się produktami adresowanymi do klientów o zasobniejszych portfelach. Jeśli ktoś nie zarabia dużo, a jeszcze na dodatek nie posiada idealnej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej, nie ma się co spodziewać, że jego wniosek złożony w banku uzyska aprobatę.

Poza tym też ludzie bardzo często potrzebują niewielkich sum – ratuje ich dosłownie kilkaset złotych, a wiadomo, że na takie kwoty banki kredytów nie udzielają (nie każdy też ma kartę kredytową). Jeszcze inną kwestią, o której warto w tym momencie wspomnieć jest ta dotycząca formalności. W sytuacji, kiedy pieniądze potrzebne są dosłownie od ręki, banki zawodzą. Nie ma szans na to, by złożyć wniosek i jeszcze tego samego dnia dostać pieniądze, zawsze trzeba czekać – w firmach pożyczkowych jest natomiast zupełnie inaczej.

Wszelakie procedury są zredukowane do najbardziej niezbędnego minimum – wnioskodawcy nie są sprawdzani w BIK, nie wymaga się też od nich zaświadczeń o zarobkach. To znacząco przyśpiesza zarówno podejmowanie decyzji w sprawie wniosku, jak i wypłatę środków. Jako, że firmy pożyczkowe są zorientowane głównie na tych klientów, którym banki zamykają przed nosem drzwi, próg wymagań jest naprawdę niski, więc bez problemu można mu podołać.
bikowiec
 
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2012, 10:54 - wt

Wróć do Gdzie pożyczki bez zaświadczeń

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron