Pożyczka pozabankowa na dowód

Informacje o ofertach firm pozabankowych
bikowiec
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2012, 10:54 - wt

Pożyczka pozabankowa na dowód

Post autor: bikowiec » 11 października 2012, 19:49 - czw

Gdzie udać się po pożyczkę pozabankową tylko na sam dowód osobisty. Pożyczka pozabankowa bez sprawdzania w bazach bik i krd na samo okazanie dowodu osobistego.

Pożyczka na dowód ratunkiem dla domowego budżetu.
Finansowe zobowiązania wobec banków kojarzą się nam zwykle z większymi kwotami oraz z wymogami przedłożenia odpowiednich dokumentów potwierdzających to, że będziemy w stanie spłacić taki dług. Banki bardzo skrupulatnie sprawdzają naszą zdolność kredytową, zaczynając od sprawdzenia tego, co na nasz temat znajduje się w Biurze informacji Kredytowej. Nie zawsze jednak potrzebne są nam duże sumy.

Wiadomo, że jeśli chcemy pożyczyć kilkaset złotych, bank nie przyjdzie nam tu z pomocą, ponieważ instytucje te nie udzielają tak niskich kredytów. Co wtedy zatem możemy zrobić? Nie zapominajmy o istnieniu licznych instytucji pozabankowych, gdzie taką właśnie pożyczkę otrzymamy bez większych problemów. Pożyczka pozabankowa to w dzisiejszych czasach najlepsza alternatywa dla kredytów. Ofert w tym zakresie funkcjonuje na rynku mnóstwo, mamy tutaj o wiele większy wybór aniżeli w kredytach. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się chwilówki – szybkie pożyczki na dowód, które w roli pogotowia gotówkowego sprawdzają się znakomicie.

Ich rozpiętość kwotowa mieści się zwykle w przedziale do 1500 złotych, chociaż naturalnie wszystko zależy w tym momencie od ustaleń podjętych przez poszczególne firmy. Na opisywane tu usługi finansowe popyt jest coraz większy. Dla Polaków jest to idealny wręcz sposób na to, by zachować płynność domowego budżetu, a niekiedy potrzebne są do tego niezbyt duże kwoty. Dodatkowo plusem tego rozwiązania jest to, że firmy pożyczkowe nie sprawdzają naszej finansowej historii w BIK.

megi12
Posty: 5
Rejestracja: 23 lutego 2013, 09:00 - sob

Re: Pożyczka pozabankowa na dowód

Post autor: megi12 » 23 lutego 2013, 09:01 - sob

Kredyt gotówkowy Ekspres Kasa
• pożyczka już od 100 zł na 15 dni
• nawet 2000 zł na 60 dni dla stałych Klientów
• decyzja o przyznaniu pożyczki w 15 minut
• pieniądze nawet w godzinę na koncie

pozyczkasa.pl
Posty: 3
Rejestracja: 05 grudnia 2014, 20:17 - pt

Re: Pożyczka pozabankowa na dowód

Post autor: pozyczkasa.pl » 21 lutego 2015, 18:08 - sob

firm takich jest na prawdę sporo. Można porównywać koszty i wybrać najtańszą. Co do biku to większość nie sprawdza tej bazy dlatego można wnioskować nawet ze złą historią kredytową.

ODPOWIEDZ