Pożyczki pozabankowe na dowód

Pożyczki lub kredyty to jeszcze domena banków, które zawsze wymagają od nas niezliczonych formalności w momencie, gdy staramy się o jakiś kredyt lub pożyczkę. Niezależnie od tego czy chcemy pożyczyć nie wielką kwotę na krótki okres czy kupić samochód czy też zbudować własny dom to często ilość wymaganych zaświadczeń i innych formalności jest tak wielka, że na samym początku się tego odechciewa.

Troszkę jednak ta sytuacja zaczyna się zmieniać na lepsze dzięki temu, że już nie tylko bank oferują kredyty i pożyczki. Teraz mamy na rynku większą konkurencję, a co za tym idzie większe pole manewru i wyboru najlepszej opcji i produktu finansowego. Dzieje się tak dzięki temu, że powstają coraz to nowsze instytucje pozabankowe, które działają podobnie jak banki jednak nie wymagają aż tak wielu papierów i dokumentów żeby przyznać pożyczkę lub kredyt.

Takie pożyczki pozabankowe można dostać nawet na dowód osobisty i nie trzeba nic więcej donosić. To są często bardzo uproszczone procedury i dzięki nim możemy uzyskać potrzebne środki nawet w kilka minut. Jednak nie popadajmy od razu w euforię i nie rzucajmy się tak bez namysłu an te oferty bo zawsze jest jakiś tak zwany haczyk. Otóż pożyczki pozabankowe na dowód są z pewnością dużo droższe niż tradycyjne oferty w bankach i znanych do tej pory instytucjach finansowych.

Nie ma nigdy nie za darmo i jeśli chcemy szybko pożyczyć pieniądze i nie naganiać się przy tym za bardzo po różne zaświadczenia i dokumenty to powinniśmy mieć na uwadze fakt, że za wszelkie pożyczki pozabankowe, które nam ułatwią życie będziemy musieli naprawdę sporo więcej zapłacić.

1 thought on “Pożyczki pozabankowe na dowód

  1. Potrzebuję pożyczyć trochę gotówki na zakup nowego sprzętu fotograficznego, ale mam problem z uzyskaniem zaświadczenia o zarobkach. Czy poza parabankami jest możliwość otrzymania takiej pożyczki tylko na podstawie dowodu osobistego?

Leave a Comment

*