Pożyczka na zakupy w Castoramie

Pomimo wzrostu bezrobocia w Polsce, nasze społeczeństwo nadal wykazuje duże potrzeby konsumpcyjne. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi popytu wewnętrznego, polska gospodarka rozwija się w szybkim tempie-niezależnie od sytuacji ekonomicznej w Europie. Według badań, polscy konsumenci w wyborze odpowiedniego produktu kierują się najczęściej impulsem. Takie podejście nie jest racjonalne.

Nie wszyscy klienci mogą sobie pozwolić na zakup pod wpływem impulsu. Duże sieci handlowe oraz supermarkety oprócz podstawowej działalności sprzedażowej oferują także rozwiązania kredytowe. Castorama współpracuje z bankiem Credit Agricole. Przy okazji zakupu artykułów budowlanych w szybki i prosty sposób można otrzymać specjalną kartę kredytową.

Szczegóły karty kredytowej w Castoramie:

– rabaty na zakupy w Castoramie
– oprocentowanie 22 proc.
– koszt transakcji gotówkowej: od 2,6 do 3 proc. wartości zakupu
– opłata roczna to 25 zł
– możliwość rozłożenia płatności w Castoramie na raty 0 proc.

2 thoughts on “Pożyczka na zakupy w Castoramie

  1. tylko coś z tym oprocentowaniem nie do końca opisaliście. jest napisane oprocentowanie 22 procent co już wygląda dość kosmicznie, a do tego jeszcze trzeba dodać koszt transakcji gotówkowej ? nic nie kumam

  2. Karta kredytowa Castoramy to na pewno bardzo wygodna rzecz, zwłaszcza dla mnie – wiecznego majsterkowicza, który bywa częściej w Castoramie niż żona w Tesco. Nie muszę nosić ze sobą gotówki, wszystko spłacam na bieżąco, więc nawet nie odczuwam tego, że muszę płacić odsetki. Podoba mi się to.

Leave a Comment

*