Pożyczki pozabankowe

Pożyczkę i kredyt możesz dostać nie tylko w banku. Nie rezygnuj ze swoich marzeń o nowym mieszkaniu, samochodzie, sprzęcie AGD czy RTV. Zamiast banku skorzystaj z innej instytucji. Na rynku działają przecież firmy pożyczkowe. Jedne są bardziej, innej mniej znane – jednakże wszystkie łączy chęć zdobycia klienta. Rywalizacja między nimi sprawia, że zyskują właśnie Ci, którym zależy na tym, żeby dostać pożyczkę pozabankową. Najczęściej są to osoby, które nie mają wystarczających zarobków, umowy o pracę, albo nie chcą być sprawdzani w BIK-u. Oczywiście firmy pożyczkowe to nie jedyna ewentualność. Można skorzystać z pomocy osoby prywatnej. Najłatwiej i najbezpieczniej za pośrednictwem specjalnych serwisów internetowych. Pożyczki pozabankowe oferowane są przez wiele instytucji, firm, osób – trzeba umieć wybrać mądrze, tak żeby później nie żałować swojej decyzji. I to właśnie tutaj – na finansum.pl znajdziesz pomoc, której potrzebujesz. Zaufaj ekspertom, nie przepłacaj!

2 thoughts on “Pożyczki pozabankowe

  1. Nie wiem czy odważyłabym się zadłużyć w takiej firmie pozabankowej. Słyszałam że naliczają bardzo duże odsetki od pożyczek i że trzeba je bardzo szybko spłacać. Na szczęście nie mam żadnych zaległości ani nie figuruję na żadnej liście dłużników, więc póki co, mogę spokojnie brać pożyczki bankowe.

  2. Odrawdzam wszystkim branie tych chwilówek. Wzięłam pół roku temu i do dziś nie mogę się wydostać z tej matni. Spłącam jakieś minimalne spłaty, ale to tylko odsetki – nie mogę spłącić całęgo zadłużenia bo nie mam takich pieniędzy.

Leave a Comment

*