Raiffaisen Bank

Raiffaisen Bank Polska SA jest to bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, który został założony w 1991 roku.
Bank ten należy do austriackiej grupy Raiffeisen Zentralbank Österreich AG (RZB).
Jego oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskiej klasy średniej, jednak posiada on także kilka produktów przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw.

Volkswagen Bank

Volkswagen Bank Polska S.A.  jest to polski bank internetowy, który zaczął funkcjonować w 1998 roku. Bank ten jest członkiem Związku Banków Polskich.
Jako że jest ot bank internetowy, nie posiada on żadnych oddziałów ani placówek. W ofercie tego banku znajdują się takie produkty jak rachunki oszczędnościowe i oszczędnościowo- rozliczeniowe, lokaty terminowe, karty płatnicze, limit kredytowy w rachunku osobistym, kredyt gotówkowe oraz kredyty samochodowe.

Serwis wabank.pl powraca po długiej przerwie

Niedawno szukając informacji o kredytach hipotecznych trafiliśmy na ciekawą stronę. Właściwie można ją śmiało nazwać portalem finansowym, bowiem znajdują się tam wszelkie przydatne informacje dotyczące banków, produktów bankowych, nowości jeśli chodzi o oferty bankowe. Ponadto wiele ciekawych artykułów o obecnej sytuacji na rynku finansowym. Dzięki niej dowiedzieliśmy się co w trawie piszczy i staramy się nie panikować na myśl o tym, że Polbank zostanie przejęty przez austriacki Raiffeisen Bank.

Dzięki opiniom innych użytkowników oraz komentarzom ekspertów staramy się podeszliśmy do tematu spokojnie, bez paniki. Bo wiadomo, że z kredytami nie ma przelewek. Są to przecież zobowiązania, które trzeba spłacać latami. Prawdą jest, że portali finansowych o tejże czy podobnej tematyce jest wiele. Jednakże wabank.pl ma ugruntowaną pozycję, bowiem jest to strona z tradycjami, która mimo tego, że dopiero niedawno została reaktywowana już ma swoich wiernych czytelników. Zyskała i nas!

Bardzo ważne dla nas są kategorie i nawigacja strony, która jest prosta, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Można wyszukać wszelkie niezbędne informacje niezwykle szybko. Artykuły zamieszczane w działach tworzone są przez zespół redakcyjny, który składa się z absolwentów ekonomii, a także praktyków, którzy z opisywanymi produktami bankowymi stykają się na co dzień. Dzięki czemu potrafią nie tylko o nich napisać, ale wyjaśnić dokładnie jak to wygląda, kiedy chce się z owej oferty na przykład na kredyty hipoteczne skorzystać, jakie warunki należy spełnić. Potrafią także doradzić jakie produkty warte są naszej uwagi, a jakich lepiej unikać. Pomoc można uzyskać także on innych użytkowników forum, którzy chętnie udzielają się w dyskusjach, wyrażają swoje opinie na dany temat, co jest niekiedy niezwykle pomocne.

Bank Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy, jest to bank, który powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie SA, czyli najstarszego komercyjnego banku w Polsce oraz Citibanku (Poland) SA. Obecnie jest on zaliczany do największych w świecie banków obsługujących klientów indywidualnych, ponieważ Bank Citi Handlowy należy do jednej z najsilniejszych instytucji finansowych w Polsce, czyli do globalnej grupy Citi.
Bank ten obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych oraz instytucjonalnych.