Strona 1 z 1

Gdzie dostanę szybką gotówkę bez bik

Post: 25 września 2012, 11:01 - wt
autor: bikowiec
Charakterystyczne cechy pożyczek pozabankowych.
Każdy produkt finansowy posiada grupę charakterystycznych tylko dla siebie cech – nie inaczej jest zatem w przypadku pożyczek pozabankowych, z których korzysta coraz więcej Polaków. Wspomniane pożyczki – w porównaniu z kredytami bankowymi – odznaczają się znacznie większą dostępnością. Wynika to z faktu, iż są one adresowane do całkiem innej grupy docelowej.

Tworzą ją przede wszystkim te osoby, które z uwagi na to, że nie są w stanie spełnić warunków jakie banki stawiają potencjalnym kredytobiorcom muszą szukać innych form finansowego wsparcia. Jakie to są osoby? Mówiąc ogólnie te, których zdolność kredytowa do wysokich nie należy – odpowiedzialność za to ponoszą niskie zarobki, brak stałego zatrudnienia, rosnące koszty utrzymania i kilka innych czynników. Otrzymanie pożyczki pozabankowej nie jest uzależnione od spełnienia wielu wygórowanych wymogów oraz posiadanej przez wnioskodawcę punktacji w Biurze Informacji Kredytowej. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają potencjalnych klientów w BIK – to jedna z najbardziej charakterystycznych cech świadczonych przez nie usług (stąd też pożyczki pozabankowe są bardzo często reklamowane jako pożyczki bez BIK).

Spośród innych rzeczy jakimi pożyczki pozbankowe wyróżniają się na tle innych produktów finansowych wymienić można zredukowane do minimum formalności, wszystkie koszty uwzględnione jako prowizja (najczęściej tak jest), ustalany indywidualnie z klientem harmonogram spłaty zobowiązania, a ponadto także dowolny cel przeznaczenia gotówki.

Re: Gdzie dostanę szybką gotówkę bez bik

Post: 23 lutego 2013, 09:02 - sob
autor: megi12
Kredyt gotówkowy Profi Credit
• Do 10 000 zł
• Minimum formalności
• Bez sprawdzania historii kredytowej w BIK
• Wysoka przyznawalność