Linki sponsorowane

Gdzie po pożyczkę bez banku i bez bik

Pozabankowe pożyczki bez BIK – Liczne pozabankowe instytucje finansowe kuszą nas obecnie wieloma ofertami w zakresie łatwo dostępnych pożyczek gotówkowych bez BIK. Bez BIK w tym kontekście oznacza dokładnie tyle, że nie jesteśmy sprawdzani w Biurze Informacji Kredytowej (dla porównania – w bankach jest to nieodłączny element procedury kredytowej). Z czym to się wiąże w praktyce?

Z tym mianowicie, że dostęp do pożyczek pozabankowych mają również i te osoby, które posiadają bądź w nieodległej przeszłości posiadały problemy ze spłaceniem jakiegokolwiek kredytu (warto nadmienić, że jako nierzetelny dłużnik do BIK można trafić również za opóźnienia w regulowaniu rachunków). Takich osób jest natomiast coraz więcej – kolejne kryzysy zbierają swe ponure żniwo. Ludzie nie są w stanie płacić ciągle drożejących rat, ponieważ podwyżkami objęte są także wszystkie inne produkty – nie tylko bankowe. Więcej płacimy za żywność, energię elektryczną, paliwo etc., a co gorsza – końca tych podwyżek w ogóle nie widać. Nie ma się zresztą co łudzić, że będzie taniej. Pożyczka pozabankowa jest dostępna szybko i bez nadmiernych formalności – stąd między innymi bierze się jej popularność.

Decydując się jednak na te rozwiązanie, trzeba solidnie przemyśleć wybór firmy pożyczkowej, z którą zawrzemy umowę. Poszczególne oferty wymagają z naszej strony starannej analizy – musimy przede wszystkim porównać koszty, albowiem w tej kwestii w obszarze pożyczek pozabankowych panuje ogromne zróżnicowanie. Każdy z nas tymczasem powinien dbać o swoje finanse.


Posted in Porady dla potrzebujących pilnie pożyczki | Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>