Linki sponsorowane

Kredyty bez sprawdzania w bazie BIK-u od ręki

Popularna instytucja parabankowa nazywająca się Dobra Pożyczka jest w od jakiegoś czasu Polsce liderem pod względem wielkości i ilości kredytowania. Można też wspomnieć, że na dodatek powstała ona wyłącznie i całkowicie na bazie polskiego kapitału i praktycznie nie ma ona żadnych powiązań z jakimiś zagranicznymi właścicielami lub udziałowcami. Firma oferuje klientom kwoty pieniężne od 25 do 500 tysięcy złotych.

Oczywiście w przypadku kwot przekraczających 150 tysięcy złotych, wymagane jest zabezpieczenie w postaci ustanowienia hipoteki. Mniejsze pożyczki oferowane są na standardowych warunkach sektora shadow banking. Czyli ograniczone formalności, niezwykle uproszczone procedury, brak weryfikacji historii kredytowej w bazach BIK itp.

Dbając o komfort i potrzeby klientów. Dobra Pożyczka wprowadziła do oferty kredyt na dowolny cel. Zatem kredytobiorca nie musi precyzować na co zostanie spożytkowana przyznana gotówka.

Dobra Pożyczka – warunki:

– możliwość złożenia wniosku za pomocą kanału internetowego
– niskie oprocentowanie
– bezpłatne wsparcie doradcy finansowego
– pożyczka dla klientów prywatnych i firmowych
– okres kredytowania maksymalnie do 30 lat
– bez sprawdzania w BIK
– wielkość kredytowania od 25 do 500 tys. zł
– nie trzeba precyzować celu przeznaczenia gotówki


Posted in Porady dla potrzebujących pilnie pożyczki | 5 Comments

5 Responses to “Kredyty bez sprawdzania w bazie BIK-u od ręki”

 1. blagam o pomoc mam pelnom ocnictwo meza notarialne jestem wsolwlascicielem gospodarstwa potrzeboje pilne pozyczki

 2. wiolka says:

  witam pilnie potrzebuje pozyczki na leczenie synka

 3. potrzebuję pożyczki na remont says:

  Potrzebuję pilnie zrobić remont dachu w domu, w którym mieszkam. Za gotówkę nie dam rady, bo nie mam tyle pieniędzy, a w banku jestem spalony. Jakie mam szanse na otrzymanie takiego kredytu w firmie pozabankowej? I czy drogo to kosztuje?

 4. Edyta says:

  Witam mam pytanie chciałabym uzyskać pożyczkę w kwocie 15000 tyś złotych jakie warunki muszę spełnić żeby uzyskać taką kwotę. Proszę o kontakt mój numer telefonu to 791124997 pilne.Edyta

 5. Lukasz says:

  Witam interesuje mnie pozyczka na zakup auta kwota 130tys

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>